Říjen 2012

Jsem zpět ale trošku jinde :D

7. října 2012 v 12:43 | Mike |  Já píšu

Ahoj,

tak zase píšu jsem unavený a vyčerpaný se závodů a ze školy jsem ve škole od 8 ( stávám v 5:30 ) a když nejedu na koně přijedu v 17:00 a když jedu na koně přijedu až v 20:00 takže je asi dost pochopitelné že na blog nemám čas a je mi to líto protože mě přišlo spousta nových koní a nemůžu se o tom s nikým podělit o tu mou radost :// Na blog.cz se mi líbí dříve sem býval na websnadno a teď mi nevyhovuje ani jedno vyhovuje mi facebook na něm jsem nejčastěji ale abych dělal další profil to ne a tak jsem udělal novou stránku ( to se mi líbí )

http://www.facebook.com/schleichcz?ref=hl

tady je ta stránka budu moc rád když dáte " to se mi líbí " a pozvete co nejvíc lidí ať to má dost lajků ;) myslím že to stojí zato když jsou tam dobré ceny zvířatek myslím až dost dobré, návody, soutěže o koně zn. schleich ;)

Tak jakou to má výhodu být oblíbený v naší stránce Schleich ? každý měsíc vylosuji jednoho ze všech lidí kteří dali "to se mi líbí " a ten dostane dárek jaký ? Něco malého ze světa schleich králík, hříbě, ponn aj. která jiná stránka vám toto nabýzí ????

blog by se měl do několika měsíců zrušit a dát místo jiným blogařům tak se zatím mějte a na FBC ahoj ;)

Mike